Питання та відповіді

Чи правда, що робити вакцинацію від грипу, якщо є проблеми із серцево-судинною системою не рекомендовано?

З цього приводу серед лікарів до цього часу виникають суперечки. Є загальноприйняті рекомендації щодо проведення вакцинації серед категорії хворих групи ризику виникнення ускладнень, яку становлять і хворі на серцево-судинну паталогію. Однак, варто звернутись до лікаря для проведення відповідного діагностування.

 

Як я можу вберегти дитину від зараження під час епідемії грипу?

Перш за все, уникати місць масового скупчення людей. Навчити дітей часто мити руки з милом протягом 20 секунд. Навчити дітей кашляти і чхати в серветку або руку;

У місцях скупчення людей навчити дітей не підходити до людей, схожих на хворих ближче, ніж на півтора – два метри;

 

Чи може людина самостійно діагностувати грип?

Ні, не може. Грип діагностується за сукупністю клінічних проявів. На початку та при легкому перебігу захворювання симптоми подібні до звичайної застуди, однак характерне значне підвищення температури та біль у м’язах. Тому, при виникненні симптомів  схожих на ГРВІ негайно зверніться до лікаря.

 

Маєте питання ?

Напишіть нам своє запитання. Наші спеціалісти допоможуть вам.

     

    Попередження-угода!
    У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


    Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.