Назаренко Олександр

Лікар імунолог-алерголог вищої категорії
Має спеціалізації за напрямками:
– клінічна імунологія
– алергологія
– пульмонологія
Закінчив клінічну ординатуру з алергології. Асистент кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології НМАПО ім П.Л. Шупика.
Провідний спеціаліст в Україні з молекулярної діагностики алергії.
Автор понад 30 наукових статей, методичних рекомендацій, раціональних пропозицій. Має авторські права та патенти на методики лікування, діагностики і обладнання. Генеральний директор і головний лікар клініки імунології та алергології «Форпост» і лабораторії «Форпост».

Статті автора

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.