Вірус «в раї»: відразу 6 осіб захворіли на грип на круїзному лайнері

Весела подорож обернулося госпіталізацією для пасажирів величезного лайнера

Шість пасажирів на борту круїзного судна, яке зробило зупинку в Лос-Анджелесі, захворіли на грип. Норвезький лайнер Joy пришвартувався в порту Лос-Анджелеса вранці в неділю, 24 листопада.

“Під час круїзу по Панамському каналу кілька гостей на борту відчули нездужання, виникли проблеми зі шлунком. Щоб пом’якшити будь-який вплив цього рідкісного випадку, ми застосували суворі санітарні заходи”, – йдеться в заяві Norwegian Cruise Line, відправленому CNN по електронній пошті.

Всі шість пасажирів хотіли отримати медичне обстеження на предмет «неуточненої і, мабуть,  не небезпечної для життя» хвороби, заявило пожежне управління Лос-Анджелеса.

У підсумку, четверо з шести пасажирів були доставлені до районних лікарень.

Норвезька лайнер Joy була побудований в 2017 році і має максимальну місткість 3 804 пасажира плюс екіпаж 1700 чоловік. Згідно веб-сайту Norwegian Cruise Line, компанія пропонує круїзи до Панамського каналу. Залишається сподіватися, що вірус не поширився далі і обійшов стороною інших пасажирів.

Нагадаємо, що подорожі і розваги в новорічні свята також можуть бути затьмарені небезпечними симптомами грипу. Справа в тому, що МОЗ України прогнозує пікову хвилю захворюваності на грип та ГРВІ саме на грудень (другу хвилю чекають в кінці січня-початку лютого). Як відомо, під час епідемії грипу краще відмовитися від відвідування масових заходів, скоротити перебування в громадському транспорті, уникати великого скупчення людей.