У школах США діти менше хворіють на грип завдяки «розумному термометру»

У школах США діти менше хворіють на грип завдяки «розумному термометру»

Більшість шкіл США використовують нові технології для боротьби з грипом. Батькам школярів безкоштовно видають для цих цілей «розумний термометр».

Тільки в штаті Міссурі такий термометр використовують більш ніж в 45 навчальних закладах, повідомляє Fox2now.

«Розумний термометр» вимірює температуру тіла школярів за секунди, зберігає історію хвороби, передає її лікарю, а також визначає симптоми хвороби і дає рекомендації щодо її лікування.

Для початку батьки синхронізують термометр з телефоном за допомогою спеціального додатку. Після цього вони можуть отримувати повідомлення про симптоми ГРВІ, які з’являються у однокласників їхніх дітей, інформацію про кількість хворих учнів у класі і школі. Крім цього, батьки можуть записувати симптоми захворювання своєї дитини в режимі реального часу і отримувати рекомендації про те, що робити далі, і навіть, які ліки допоможуть в тому чи іншому випадку.

Інформація школяра є конфіденційною, тобто ніхто не бачить прізвище хворого, тим не менше, програма дозволяє відстежувати симптоми, які з’являються у оточуючих, а також тенденції захворюваності на грип та ГРВІ.

Крім того, ця інформація дозволяє співробітникам школи контролювати поширення вірусів, приділяти більше часу прибиранню класів з найбільшою кількістю хворих школярів.

Додаток, який працює по мережі, створює цілу базу і зберігає всю інформацію про користувачів, таким чином, можна відстежити користувачів, які хворіють не тільки в школі, але і в районі. Будь-які спалахи інфекції відображаються на карті.

 

В Україні від свинячого грипу померла маленька дитина

У Дніпрі дитина захворіла вірусом грипу А 20 січня. Хлопчику було всього 2,5 роки У дитини була важка форма захворювання ...
Читати далі…

У Житомирі від грипу померла жінка

Грип продовжує набирати обертів: як і передбачалося, ближче до лютого захворюваність зростає У Житомирі від грипу померла 49-річна жінка, повідомляє ...
Читати далі…

В Україні вже 11 летальних випадків через грип

Люди помирають від свинячого грипу З початку сезону в Україні вже зареєстровано 11 смертей від грипу. Люди почали помирати від ...
Читати далі…

Через грип та ГРВІ школи почали закривати на карантин

У трьох областях - вимушені канікули У Донецькій, Тернопільській та Кіровоградській областях через грип та ГРВІ почали закривати школи на ...
Читати далі…

ГРИП ©2019 Всі права захищені