китайські лікарі

Коронавірус з Китаю: жахливі прогнози медиків

Коронавірус з Китаю найбільше вражає представників сильної статі

Коронавірус з Китаю продовжує забирати життя людей. За даними на 14 лютого, від смертельної хвороби померло 1380 осіб, в тому числі зафіксовано і кілька летальних випадків за межами Китаю. Кількість заражених вже перевалило за 60 тисяч чоловік, близько шести тисяч – благополучно видужали.

Як з’ясували вчені, до зараження більш схильні представники сильної статі. У звіті Нацкомісії Китаю зазначено, що дві третини загиблих – це чоловіки, а серед тих, що видужали – більше жінок. Імовірно, це пов’язано з генетичною особливістю, і у чоловіків є схильність до більш гострого перебігу хвороби. Не виключено, що до летального результату призводить і спосіб життя чоловіків.

Відзначається, що у тих пацієнтів, які курили – частіше розвивається атипова пневмонія. Ще одна гіпотеза вчених пов’язана з соціальною поведінкою, оскільки чоловіки мають звичку вітатися за руку при зустрічі, що призводить до швидкого поширення вірусу.

Крім того, з’ясувалося, що вірус може виживати на поверхнях предметів більше тижня.

Тим часом в Китаї почали переливати плазму крові від пацієнтів, що одужують, до хворих. Китайські лікарі вважають, що такий спосіб лікування коронавіруса COVID-19 спрацює.

Як відзначають у Комітеті з контролю і управління державним майном КНР, новий метод дозволив врятувати вже більше десятка хворих, які перебували в критичному стані.