Сезон грипу в розпалі: в Сумах – смерть від свинячого грипу, в Дніпрі – від важкої пневмонії

Сезон грипу в розпалі: в Сумах – смерть від свинячого грипу, в Дніпрі – від важкої пневмонії

Число жертв свинячого грипу збільшується

У Сумах від захворювання на грип помер чоловік. 63-річний чоловік помер від пандемічного вірусу А Н1 / N1, який підтвердили лабораторно. У нього діагностували двосторонню пневмонію, повідомляє ТСН

При цьому наголошується, що чоловік перебував у групі ризику – він мав патологію серцево-судинної системи. Він не був щеплений.

Це перший випадок смерті від грипу на Сумщині в цьому році.

Тим часом, 6 лютого стало відомо, що в Дніпрі від пневмонії помер чоловік. Його стан був вкрай важким. Чи було це ускладнення грипу, медики будуть знати після результатів лабораторних досліджень.

Читайте ще: Франція оголосила про початок епідемії грипу

На даний момент в Україні зафіксували 16 офіційно підтверджених випадків смерті від грипу.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.