У Нью-Йорку тестуватимуть мертвих на коронавірус та грип

У Нью-Йорку тестуватимуть мертвих на коронавірус та грип

Згідно з новими правилами небіжчикам проводитимуть тести на обидва віруси протягом 48 годин

У Нью-Йорку чиновники оголосили про розширення посмертних аналізів на коронавірус і грип. Це робиться для того, щоб мати більш точні дані про смертність від цих захворювань, пише The New York Times.

Такі заходи також дадуть можливість зрозуміти чи варто попереджати близьких родичів померлого про те, що їм, можливо, знадобиться пройти карантин.

Правила поширюються не на всі випадки смерті, а лише на ті, які, ймовірно, супроводжувалися респіраторними захворюваннями. Тестуватимуть тих мертвих, яким не був встановлений діагноз при житті.

Аналіз важливий в осінньо-зимовий період, коли поряд з коронавірусом поширені ГРВІ та грип. 

Тестувати померлих людей на коронавірус – вже звична практика, але таке подвійне тестування, що включає грип, не поширене.

Читайте ще: ГРВІ у дітей: клінічні особливості, сучасні можливості профілактики та лікування аденовірусної інфекції

Штат Нью-Йорк один з найбільш постраждалих від епідемії коронавірусу. Через хворобу там померли близько 33 тисяч чоловік. США посідають перше місце в світі за кількістю зафіксованих випадків коронавірусу. У країні більше 6,3 млн інфікованих.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.