У США грип в самому розпалі: понад 2 тисячі людей померло від вірусів А і В

У США грип в самому розпалі: понад 2 тисячі людей померло від вірусів А і В

За інформацією Центрів по контролю та профілактиці захворювань (CDC) в США вже зафіксували 4,6 мільйона випадків захворювання на грип, 39 тисяч випадків госпіталізації і 2100 смертей від грипу

25 штатів, округ Колумбія, Пуерто-Ріко і Нью-Йорк повідомили про високий рівень грипоподібних захворювань. Активність грипу широко поширена в 39 штатах, повідомляє CIDRAP

Рівень госпіталізації в країні виріс до 6,6 на 100 000 населення, у порівнянні з 5,5 на 100 000 населення протягом другого тижня грудня. Найвищий рівень госпіталізації був серед дорослих у віці старше 65 років, а також дітей до 4 років

З початку сезону на вірус типу B випадає 58,8% позитивних проб на грип, зібраних по всій країни, 98,7% з яких є клонами Вікторії. Грип A був виявлений в 41,2% зразках, причому більшість з них (94,8%) були подтипованими як штам H1N1, вперше виявлений в 2009 році.

«Активність викликається в основному вірусами грипу B/Victoria, що незвично для цієї пори року. Віруси A (H1N1) є наступними найбільш поширеними їх випадки збільшуються в порівнянні з іншими вірусами грипу в деяких регіонах », – повідомляють в CDC.

Читайте ще: Активность свиного гриппа повысилась в Европейском регионе

Минулого тижня в США було також зареєстровано три випадки смерті дітей від грипу, в результаті чого загальна кількість випадків дитячої смертності в сезоні зросла до 22. Всі три останні випадки були пов’язані з вірусами грипу B; шість смертей дітей у цьому сезоні були пов’язані з грипом А.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.