В трьох українських областях знову зафіксували смерті від грипу

В трьох українських областях знову зафіксували смерті від грипу

Грип продовжує забирати життя українців. Останні летальні випадки – серед людей, котрі старші 40 років

Так, минулого тижня в Рівненській області від ускладнень грипу помер 43-річний чоловік. Про це повідомили в Рівненському обласному лабораторному центрі.

Повідомляється, що чоловік захворів 12 лютого. При цьому за медичною допомогою він звернувся лише 19 лютого і відразу був госпіталізований. У нього виявили вірус грипу типу А. Врятувати людину не вдалося і 22 лютого хворий помер. Це вже третій летальний випадок від ускладнень грипу в області в поточному році

А на Сумщині минулого тижня зафіксована вже четверта смерть, викликана грипом. Померла 80-річна жінка.

На Кіровоградщині минулого тижня зафіксували два летальних випадки від ускладнень грипу. Як повідомляється на сайті Обласного лабцентру, помер 61-річний житель Новоархангельського району а також 52-річний житель Олександрівського району. Крім того, в області лабораторно підтвердили п’ять випадків грипу А і два В.

Читайте ще: Як влаштований вірус грипу і чому ми хворіємо?

 

Всі померлі перебували в групі медичного ризику, мали супутні хронічні захворювання, проти грипу не були щеплені.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.