Активність грипу в Європі знизилася

Активність грипу в Європі знизилася

Інтенсивність захворювання на грип продовжує знижуватися в Європі. Багато країн повідомляють про відсутність циркуляції вірусу

Проте, за тиждень, який завершився 17 травня, з 29 держав/територій, які надали звіт, Грузія, Ірландія, Мальта і Словаччина повідомили про фонову інтенсивність грипу, Азербайджан – про середню.

Крім того, Ірландія і Азербайджан повідомили про локальне поширення захворювання. Про це повідомляє Європейський центр профілактики та контролю захворювань

Один зразок дав позитивний результат на вірус грипу В з дозорних джерел, 3-з недзорних (2-віруси типу А (свинячий грип) 1-типу В). Також зареєстрували 621 випадок важкої гострої респіраторної інфекції.

Нагадаємо, поточний сезон грипу та ГРВІ в Європі почався раніше, ніж зазвичай. Переважала циркуляція вірусів грипу типу А.

Читайте ще: Як захистити малюка, якщо мама захворіла вірусною інфекцією дихальних шляхів

Нинішній щотижневий звіт по грипу в Європі – останній в сезоні 2019-2020. Перший міжсезонний звіт представлять громадськості 26 червня.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.