Англія скасовує обов’язкову самоізоляцію при коронавірусі

Англія скасовує обов’язкову самоізоляцію при коронавірусі

Коронавірусні обмеження поступово скасовуються у Великій Британії, країна повертається до нормального життя

Багато обмежень Covid знімуть в Англії в кінці цього тижня, а безкоштовне масове тестування припиниться з 1 квітня. З цієї дати надання безкоштовного тестування буде спрямоване на найуразливіші верстви населення. Обов’язок ізолювати людей з позитивним тестом на коронавірус скасують, але їм, як і раніше, рекомендується залишатися вдома та уникати контактів протягом як мінімум п’яти днів, повідомляє ВВС.

Відстеження контактів буде припинено, тому повністю вакциновані близькі контакти і люди, молодші за 18 років, більше не проходитимуть щоденне тестування протягом тижня. Виплата при самоізоляції у розмірі 500 фунтів стерлінгів для людей з низьким доходом більше не буде доступна.

Тим часом влада Німеччини готується до скасування майже всіх обмежень, запроваджених у країні на тлі пандемії коронавірусу. Швейцарія скасовує більшість карантинних правил, наприклад, обов’язкові сертифікати COVID. Індонезія має намір скасувати всі карантинні вимоги у квітні, але ПЛР-тестування залишиться в силі для мандрівників. Болгарія вирішила поступово пом’якшувати обмеження в країні, почне зі скасування «зелених сертифікатів». Латвія послабить карантинні обмеження із березня, Словенія вже скасувала майже всі обмеження щодо коронавірусу, Норвегія відмовилась від соціального дистанціювання та масок у громадських місцях.

Експерти сходяться на думці, що коронавірус залишиться з людьми на завжди, але вже не буде таким агресивним, як раніше.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.