Англія скасовує обов’язкову самоізоляцію при коронавірусі

Англія скасовує обов’язкову самоізоляцію при коронавірусі

Коронавірусні обмеження поступово скасовуються у Великій Британії, країна повертається до нормального життя

Багато обмежень Covid знімуть в Англії в кінці цього тижня, а безкоштовне масове тестування припиниться з 1 квітня. З цієї дати надання безкоштовного тестування буде спрямоване на найуразливіші верстви населення. Обов’язок ізолювати людей з позитивним тестом на коронавірус скасують, але їм, як і раніше, рекомендується залишатися вдома та уникати контактів протягом як мінімум п’яти днів, повідомляє ВВС.

Відстеження контактів буде припинено, тому повністю вакциновані близькі контакти і люди, молодші за 18 років, більше не проходитимуть щоденне тестування протягом тижня. Виплата при самоізоляції у розмірі 500 фунтів стерлінгів для людей з низьким доходом більше не буде доступна.

Тим часом влада Німеччини готується до скасування майже всіх обмежень, запроваджених у країні на тлі пандемії коронавірусу. Швейцарія скасовує більшість карантинних правил, наприклад, обов’язкові сертифікати COVID. Індонезія має намір скасувати всі карантинні вимоги у квітні, але ПЛР-тестування залишиться в силі для мандрівників. Болгарія вирішила поступово пом’якшувати обмеження в країні, почне зі скасування «зелених сертифікатів». Латвія послабить карантинні обмеження із березня, Словенія вже скасувала майже всі обмеження щодо коронавірусу, Норвегія відмовилась від соціального дистанціювання та масок у громадських місцях.

Експерти сходяться на думці, що коронавірус залишиться з людьми на завжди, але вже не буде таким агресивним, як раніше.