Грип чи вейп? Фахівці зіткнулися з ідентичністю симптомів атаки вірусу та наслідків вейпінгу

Куріння вейпів провокує таку ж симптоматику, яка спостерігається у хворих на грип.

«Побічні ефекти від грипу і вейпінгу схожі», – говорить Ембер Табарріні, співробітник відділу громадської інформації Департаменту охорони здоров’я округу Крейвен, США передає News Channel abc12

За її словами, симптоми грипу, такі як кашель і задишка, можуть бути дуже схожі на побічні дії використання вейп-продуктів. Підвищене потовиділення ночами, нестача повітря, темні плями на легенях – все це також може мати місце як під час грипу, так і через вейпінг, – заявляють медики.

Доктор Рон Рейнольдс з Beach Family and Urgent Care каже, що схожість симптомів може виявитися непростим завданням при діагностиці пацієнта з грипом, якщо він є курцем вейпу. Прояви хворіб можуть бути однаково небезпечними для життя, якщо їх не лікувати, передає Wect 6News

Читайте ще: Симптоми грипу

Лікарі кажуть, що основна відмінність наслідків вейпінгу і грипу в тому, що при грипі відзначається, крім інших симптомів, біль в горлі, нежить, закладеність носа.

Згідно з діючими рекомендаціями Центрів з контролю та профілактики захворювань США, лікарі повинні виключити грип, перш ніж діагностувати захворювання, пов’язане з вейпінгом.

Вони рекомендують не використовувати електронні сигарети або вейпінгові продукти, що містять ТГК.

Останній звіт CDC показує, що в результаті вейпінгу в США загинули 34 людини, повідомляє fox4kc.com

Число захворювань, пов’язаних з вейпінгом, продовжує зростати, і станом на 29 жовтня в США було зареєстровано понад 1800 таких випадків. Дослідники продовжують вивчати продукти і хімічні речовини, які можуть викликати спалахи захворювань, пов’язаних з вейпінгом.