Прикра помилка: 10 американців ледь не померли від дози інсуліну замість протигрипозної вакцини

А в Сан-Дієго помер щеплений від грипу чоловік

У середу, 6 листопада, в Бартлсвіллі, штат Оклахома США, 10 осіб отримали замість щеплення від грипу ударну дозу інсуліну. Після такого уколу всі «щеплені» потрапили до лікарні в стані різного ступеня важкості.

Щеплення робили в інтернатному закладі для людей з обмеженими розумовими можливостями. Постраждали двоє співробітників установи та 8 його жителів. За попередніми даними, ін’єкції переплутали випадково. Розслідування триває, повідомляє TulsaWorld

Як відомо, людина, що не страждає на діабет, але отримує укол інсуліну, може відчувати гіпоглікемію з надзвичайно низьким рівнем цукру в крові. Симптоми можуть варіюватися від хиткості до замішання, втрати свідомості та навіть смерті.

Крім того, в середу чиновники охорони здоров’я округу Сан-Дієго оголосили, що отримали повідомлення про третю людину округу, яка померла від грипу з початку сезону 2019-20 рр, передає Fox5.

За даними Агентства охорони здоров’я і соціального забезпечення округу Сан-Дієго, помер чоловік, який зробив щеплення від грипу, але у нього були хронічні захворювання.