У пошуках панацеї від грипу: чому щеплення не для всіх
 

У пошуках панацеї від грипу: чому щеплення допоможуть не всім

У пошуках панацеї від грипу: чому щеплення допоможуть не всім

Рішення зробити щеплення, щоб не захворіти – може не мати 100% успіху. І цьому є кілька причин

Грип – підступне захворювання. Щороку воно змінюється, мутує, зміцнюється, і експерти ВООЗ, за результатами минулого року, проводять дослідження і визначають штами грипу, які будуть «проявляти активність» в новому сезоні. Вони і впливають на склад нової вакцини.

Вакцинуватись слід правильно

Коли все навколо вже хворіють, шанси, що швидке щеплення врятує, дуже мізерні. Щоб у людини виробився захисний імунітет проти вірусу грипу, потрібно мінімум 2 тижні. Якщо протягом цього часу відбудеться зустріч з хворим – вакцина просто не встигне подіяти.

І вірити в те, що якщо вакцинувалася, тоді не захворієш, теж не слід. Захворіти на грип можна навіть при своєчасному введенні вакцини – але, в такому випадку, хвора людина перенесе грип легше і без серйозних ускладнень.

Кому краще робити щепленя

Відомо, що краще робити щеплення тим людям, які знаходяться в групі ризику: маленьким, дуже дорослим і вагітним. Але, для деяких людей щеплення дуже небезпечні. Не можна робити щеплення тим, у кого нежить, кашель, гострі захворювання. При загостренні будь-яких хронічних захворювань від щеплення теж слід відмовитися.

Щеплення може викликати сильну алергію у людей з непереносимістю курячого білка. І точно не повинні робити щеплення ті, хто отримав від лікаря медичний відвід.

Альтернативою і допомогою щеплень служать засоби, які мають пряму противірусну дію, використовуються для лікування і профілактики грипу та ГРВІ, їх не потрібно колоти і можна приймати з народження. Слід вибирати не «чудодійні каплі», в інструкціях яких відсутні усі протипоказання, а ті, що пройшли різноманітні тести і перевірки.

Грип в Україні вже «зачиняє» не тільки школи, а й виші

Через грип вже хочуть закривати виші, а слідом за вісьмома областями, «вірусні канікули» вводять в київських школах В Одесі через ...
Читати далі…

В Україні школи масово закривають через грип, а число жертв вірусу зростає

Щонайменше 12 людей померло через грип Чергова жертва грипу: в Рівненській обласній лікарні від ускладнень грипу помер 50-річний чоловік. Про ...
Читати далі…

7 тисяч випадків грипу зафіксували в Європі всього лише за тиждень

Активність грипу в Європі продовжує зростати. Тим часом прогнозують глобальне поширення коронавіруса У більшості держав-членів і територій на всій протяжності ...
Читати далі…

В Італії грип вже досяг свого піку, а в Німеччині лише почалася хвиля захворювання

В Італії вже 240 летальних випадків через грип, Німеччина попрощалася з 32 громадянами З початку зимового сезону в Італії зареєстрували ...
Читати далі…

ГРИП ©2019 Всі права захищені

bigmir)net TOP 100