ВООЗ обіцяє Україні безкоштовні вакцини в разі пандемії грипу

ВООЗ обіцяє Україні безкоштовні вакцини в разі пандемії грипу

Як отримати безкоштовну вакцину від грипу?

В офіційний перелік країн ВООЗ з пріоритетом заходів готовності і реагування на пандемічний грип увійшла Україна, повідомила прес-служба Центру громадського здоров’я.

Це означає інтерес ВООЗ до стану заходів по готовності і реагуванні на пандемічний грип в нашій країні, і в разі пандемії передбачає безкоштовне надання вакцин від пандемічного грипу.

Як відомо, пандемічний грип має важку форму перебігу, підвищену – в порівнянні з «звичайними» формами грипу – смертність, швидке поширення. Пандемія – це поширення нового захворювання в світових масштабах. H1N1 – серотип вірусу грипу А був причиною пандемій 1918 (Іспанський грип) і 2009 (Свинячий грип) років.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.