В Україні офіційно зареєстрували ще два випадки грипу

В Україні офіційно зареєстрували ще два випадки грипу

Центр громадського здоров’я прозвітував про дані захворюваності на грип та ГРВІ в Україні за минулий тиждень, з 28 жовтня по 3 листопада.

Так, в Україні клінічно підтвердили ще два випадки захворювання на грип А (Н3), обидва з них зафіксовані у Харківській області. Тож, наразі, з початку сезону, в нашій країні вже визначили 4 випадки грипу : три типу А(Н3) та один типу В. Грип типу А фіксували у Львівській області, типу В – у Києві.

Окрім того, за останній тиждень зафіксували 6 випадків грипоподібного захворювання, за весь період  таких випадків налічується 38.  Дослідження не показали серед цих випадків саме грипу. А от усі 4 клінічно підтверджені  випадки грипу виявили у пацієнтів з тяжкою гострою респіраторною інфекцією (ТГРІ). За минулий тиждень офіційно зафіксували 27 випадків ТГРІ, з початку сезону -103.

У цілому, лише протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіли майже 148 тисяч українців.

67% з них — діти віком до 17 років, до лікарень потрапляли здебільшого діти до 4 років.

З початку епідемічного сезону щеплення зробили майже 91 тисяч українців.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.