Грип в Ізраїлі «косить» молодих і здорових людей, які не входять до групи ризику

З грипом госпіталізовано 98 осіб. Медики попереджають, що зима буде нелегкою

Увечері 25 грудня в лікарні “Каплан” в Реховоті від ускладнень, викликаних вірусом грипу, померла півторарічна дівчинка. Вона була доставлена ​​в лікарню вранці в критичному стані, але врятувати її не вдалося. Таким чином, в Ізраїлі через грип вже 98 людей перебувають в лікарнях, 3 пацієнта померли, стан ще 2 – важкий, повідомляють Вести Ізраїль

При цьому грип «косить» молодих і здорових людей, які не входять до групи ризику. Медиків вразив випадок хворого на грип 40-річного чоловіка.

«Навіть найдосвідченіші лікарі не пригадують, щоб вірус грипу поводився так агресивно, – заявив доктор Яаков Лаві, заввідділенням лікарні “Шиба”, який вів цого хворого. – Він поступив до нас з лікарні “Асаф ха-Рофе” в стані колапсу всіх систем організму. Першим почало відмовляти серце. Я багато років працюю з хворими на грип, але ніколи не спостерігав такого гострого перебігу хвороби “. Професор підкреслив, що мова йде про досить молоду і “абсолютно здорову” людину.

Читайте ще: Пий, лежи, провітрюй: як правильно доглядати за собою і рідними під час хвороби на грип

Професор Ітамар Гротто, заступник гендиректора мінохоронздоров’я, згоден, що в цьому році грип поводиться нетипово:

“Вірус грипу з’являється в Ізраїлі кожної зими, і нас це не дивує. Але в цей раз він з’явився раніше, ніж звичайно, і темп захворюваності зростає дуже швидко. Ці два явища означають, що пік грипу попереду, і нам слід бути готовими до того, що зима буде нелегкою”.