Грип в Україні вже «зачиняє» не тільки школи, а й виші

Грип в Україні вже «зачиняє» не тільки школи, а й виші

Через грип вже хочуть закривати виші, а слідом за вісьмома областями, «вірусні канікули» вводять в київських школах

В Одесі через епідемію грипу, крім шкіл, на карантин планують закрити виші.

Місцева влада має намір рекомендувати відкласти початок занять у вищих навчальних закладах Одеси, якщо рівень захворювання на грип не знизиться, повідомляє Vgorode.ua

Таку заяву зробив одеський мер Геннадій Труханов сьогодні, 28 січня

“Оскільки навчання в вищих навчальних закладах розпочнеться з 2 лютого, ми порадилися з головою ради ректорів вузів Одеси і прийняли рішення, що якщо далі буде розвиватися ситуація в гіршу сторону, тобто збільшиться кількість хворих, ми порекомендуємо інформувати студентів, а багато хто з них роз’їхалися, щоб вони поки не поверталися і підтримали нас в оголошенні карантину”, – зазначив Труханов.

Нагадаємо, що з сьогоднішнього дня всі школи Одеси закрили на двотижневий карантин.

В Одесі епідемічний поріг по грипу та ГРВІ перевищено на 7,6%, лікарні міста переповнені.

Читайте ще: В Україні школи масово закривають через грип, а число жертв вірусу зростає

В Україні вже в восьми областях закрили школи на карантин через спалах захворювань на грип та ГРВІ. Сьогодні оголосили про закриття деяких шкіл Києва. У столиці в одній школі повністю і ще в 8 частково призупинено навчальний процес через збільшення захворюваності на грип та ГРВІ.

 

 

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.