В Україні школи масово закривають через грип, а число жертв вірусу зростає

В Україні школи масово закривають через грип, а число жертв вірусу зростає

Щонайменше 12 людей померло через грип

Чергова жертва грипу: в Рівненській обласній лікарні від ускладнень грипу помер 50-річний чоловік. Про це йдеться в повідомленні Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Повідомляється, що він з 13 січня перебував у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології. Помер чоловік 23 січня.

Тим часом, у зв’язку з поширенням грипу в ряді міст оголошують карантин.

Так, з 28 січня на два тижні закриваються школи Одеси. Через перевищення епідпорогу дитячі та дорослі поліклініки перейшли на семиденний графік роботи.

Крім того, карантин почали оголошувати в деяких школах Миколаєва. Призупинили навчання школи Рівненської області – в Радивилівському, Зарічненському, Костопільському районах та Острозі. У Сумській області на карантин закрилися 15 шкіл. У Вінницькій області – 13. У Бердянську усі школи і дитячі сади закрилися до кінця січня.

Читайте ще: 7 тисяч випадків грипу зафіксували в Європі всього лише за тиждень

У Києві також продовжує рости захворюваність на грип. За результатами досліджень 67 зразків, проведених методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція – ред.), Отримано 12 позитивних результатів: грип А (H1N1) – 3, грип А нетиповий – 1, грип В – 3, аденовірус – 2, бокавірус – 1, коронавірус – 1 (не є новим китайським коронавірусом) – 1 і риновірус – 1.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.