В Україні школи масово закривають через грип, а число жертв вірусу зростає

Щонайменше 12 людей померло через грип

Чергова жертва грипу: в Рівненській обласній лікарні від ускладнень грипу помер 50-річний чоловік. Про це йдеться в повідомленні Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Повідомляється, що він з 13 січня перебував у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології. Помер чоловік 23 січня.

Тим часом, у зв’язку з поширенням грипу в ряді міст оголошують карантин.

Так, з 28 січня на два тижні закриваються школи Одеси. Через перевищення епідпорогу дитячі та дорослі поліклініки перейшли на семиденний графік роботи.

Крім того, карантин почали оголошувати в деяких школах Миколаєва. Призупинили навчання школи Рівненської області – в Радивилівському, Зарічненському, Костопільському районах та Острозі. У Сумській області на карантин закрилися 15 шкіл. У Вінницькій області – 13. У Бердянську усі школи і дитячі сади закрилися до кінця січня.

Читайте ще: 7 тисяч випадків грипу зафіксували в Європі всього лише за тиждень

У Києві також продовжує рости захворюваність на грип. За результатами досліджень 67 зразків, проведених методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція – ред.), Отримано 12 позитивних результатів: грип А (H1N1) – 3, грип А нетиповий – 1, грип В – 3, аденовірус – 2, бокавірус – 1, коронавірус – 1 (не є новим китайським коронавірусом) – 1 і риновірус – 1.