Грип в Європі: фіксують сотні випадків зараження

Грип в Європі: фіксують сотні випадків зараження

У цьому сезоні грип А і В мають однаковий рівень поширення

За тиждень, що тривав з 7 по 13 грудня, в Європі 29 зразків із недозорних джерел дали позитивний результат на вірус грипу: 14 зразків типу A і 15 типу B.

Більшість вірусів були зареєстровані в Великобританії (Англія- 18, Північна Ірландія -1 і Шотландія- 1).

Всього з початку сезону 367 з 130 155 недозорних зразків дали позитивний результат на віруси грипу: 187 віднесли до типу A і 180 -до типу B.

Крім того, було зафіксовано 7 вірусів грипу з дозорних джерел, повідомляє Європейське регіональне бюро ВООЗ

За сезон було зареєстровано кілька лабораторно підтверджених випадків  госпіталізації через грип: 10 до відділень інтенсивної терапії (9 інфіковані вірусами типу A і 1 – типом B); 3 випадки (всі віруси типу B) в палатах не в реанімації: два випадки у пацієнтів у віці 15-64 року і 1 випадок, який став фатальним, у пацієнта старше 65 років

Крім того, виявлено чотири випадки грипу на основі важкої гострої респіраторної інфекції (3 інфіковані вірусом типу B і 1 – вірусом типу A).

Читайте ще: На ГРВІ вже перехворіло 5% населення України

Нагадаємо, в Україні протягом цього ж тижня на ГРВІ захворіло 183 375 осіб, з них 40,6% – діти у віці до 17 років.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.