Норвегія знімає всі обмеження COVID-19

Норвегія знімає всі обмеження COVID-19

Норвегія скасувала свої обмеження COVID-19, відмовившись від соціального дистанціювання та масок у громадських місцях, попри сплеск захворюваності на «Омікрон»

Про скасування рекомендацій щодо соціального дистанціювання заявив журналістам прем’єр-міністр країни Йонас Гар Стор: «Тепер ми можемо спілкуватися, як і раніше, у нічному житті, на культурних та інших громадських заходах. А також дорогою на роботу та з роботи в автобусах, поїздах та поромах», передає medicalxpress.

Раніше Норвегія вже зняла більшість інших обмежень, запроваджених через COVID-19, серед них – робота з дому, обмеження на збори великої кількості людей та обмеження продажу алкоголю в барах та ресторанах.

Серед останніх змін – вимога про проходження ізоляції протягом чотирьох днів після позитивного тесту на коронавірус була знижена до рекомендації, а дітям із респіраторними симптомами більше не потрібно проходити тестування на COVID-19.

Як підкреслив Гар Сторе, пандемія все-таки ще не закінчилася, і тому нещепленим та особам з груп ризику потрібно дотримуватися соціального дистанціювання та носити маски там, де зберігати дистанції неможливо.

За заявою Норвезького інституту охорони здоров’я, в країні найближчим часом очікується пік сплеску «Омікрону». За останній тиждень кількість госпіталізацій із COVID-19 зросла на 40%. За останніми даними, у Норвегії було зареєстровано 986 тис. 851 випадок захворювання та 1 440 смертей, спричинених коронавірусом. У країні понад 91% населення вакциновано як мінімум двома дозами.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.