Подвійне зараження грипом і коронавірусом може бути вкрай небезпечним

Подвійне зараження грипом і коронавірусом може бути вкрай небезпечним

В окремих випадках подвійний удар по організму може призвести до тяжких станів і навіть смерті – дослідники

Дослідження, проведене під керівництвом Ліверпуля, свідчить про те, що подвійне зараження грипом і COVID-19 може значно збільшити ризики для здоров’я, пов’язані з COVID-19, пише Мedical Хpress

З’являється все більше повідомлень про випадки коінфекції грипу та SARS-Cov-2. Дослідження, проведене у Великобританії, показало, що у пацієнтів з коінфекцією ризик смерті в шість разів вищий.

Щоб встановити ризики для здоров’я, пов’язані з «подвійним зараженням», дослідники послідовно заразили мишей грипом та SARS-CoV-2.

Вони виявили, що послідовне зараження вірусом грипу, а потім SARS-CoV-2 , показало явні клінічні симптоми, які були важчими, ніж при інфікуванні окремо.

 Цікаво, що у послідовно інфікованих мишей спостерігалася посилена запальна реакція. Це основна причина важкої інфекції COVID-19 у людей і відіграє значну роль в смертності.

Інфіковані двома вірусами миші демонстрували більш швидку смертність в порівнянні з мишами, інфікованими тільки одним вірусом. Ці результати говорять про те, що зараження обома вірусами призводить до загострення патологічних процесів.

Читайте ще: У Донецькій та Сумській областях перевищено епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ

Як повідомляв Центр громадського здоров’я МОЗ, подвійне зараження може погіршити перебіг хвороби і навіть виявитися смертельно небезпечним.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.