Професору з США виділили 1,8 мільйона доларів для вивчення пневмонії та грипу

Доктор отримав значний грант для дослідження взаємозв’язку між грипом та його ускладненнями

Доктор Надім Хан, доцент Школи медицини і охорони здоров’я UND, отримав п’ятирічний грант в розмірі 1,78 млн. Доларів США від Національного інституту алергії та інфекційних захворювань, підрозділу Національного інституту охорони здоров’я США. Про це повідомляє Гранд Форкс Геральд

Грант буде використаний для проведення досліджень по пневмонії та грипу, включаючи потенційні інноваційні варіанти лікування безлічі захворювань, що викликають бактерії та віруси. Дослідження триватимуть близько п’яти років.

Читайте ще: Чи буде створена універсальна вакцина проти грипу? І головне – коли

Тим часом Ларрі Пейдж, один із співзасновників Google, який нещодавно пішов з поста генерального директора, в останні роки вкладає мільйони доларів у дослідження вакцин проти грипу. The Verge повідомляє, що до появи універсальної вакцини проти грипу, яка могла б ефективно вилікувати захворювання, яке призвело до смерті тисяч американців в 2018 році, належить чекати ще багато років. Але якщо її винайдуть, вченим більше не доведеться робити щорічні припущення про те, які штами з’являться протягом року при підготовці вакцин.