Причины, по которым люди не хотят вакцинироваться

Причини, через які люди не хочуть вакцинуватися

Згідно з дослідженням, той, хто досі не зробив щеплення від коронавірусу, вже навряд чи погодиться на нього, якщо не буде вжито додаткових заходів

Дослідники у США опитали 6037 дорослих американців у квітні 2021 року, щоб визначити їхнє ставлення до вакцинації проти SARS-CoV-2, повідомляє МedicalХpress.

Вони виявили, що близько 20% учасників відмовлялися від вакцинації. Більшість противників вакцинації повідомили, що їхнє небажання було викликане побоюваннями щодо безпеки вакцини.

Небажання пройти вакцинацію, як правило, було вищим серед тих, хто працював поза домом, дотримувався консервативних політичних поглядів, мав нижчий сімейний дохід і раніше не хворів на коронавірус. Рівень освіти, раса, вік та стать не завжди асоціювалися з небажанням пройти вакцинацію.

Хоча більше 82% учасників погодилися з тим, що COVID-19 є небезпечною загрозою для здоров’я, більше 18% не вважали, що небезпека COVID-19 перевищує небезпеку вакцини, і більше 15% не вірили, що вакцина допоможе уникнути захворювання на коронавірус.

Читайте ще: Ковідна пневмонія підвищує ризик легеневих захворювань після одужання, – імунолог

Релігійні погляди, переконаність, що вакцина недостатньо протестована та віра у «теорію змови» також були причинами відмови від вакцинації.