Росіяни стають заразними раніше, ніж українці

Росіяни стають заразними раніше, ніж українці

Початок сезону захворювання на грип

Грип вже атакує Россію. Там сезон захворювань почався на два тижні раніше, ніж в Україні. Попит на противірусні ліки різко збільшився в Росії з початку вересня. Це говорить про те, що грип і ГРВІ прийшли на два тижні раніше, ніж у минулому сезоні.

З другої половини вересня в сусідній країні збільшився попит на протизастудні та противірусні препарати. А в деяких регіонах країни вже фіксувани випадки перевищення епідеміологічного порогу по респіраторних захворювань. Індикатором старту сезону застуд аналітики вважають момент, коли продажі відповідних препаратів починають значно зростати до рівня минулого тижня.

Грип у Росії 2019

У 2019 він зафіксований на 35-му тижні року, тобто з 26 серпня по 1 вересня, випливає з даних DSM Group. У цей період попит на засоби від вірусів виріс на 44% щодо попередніх семи днів, від застуди – на 38%. Імуномодуляторів стали купувати більше на 21%, препаратів для лікування горла і крапель від нежиті – на 20%.

За даними компанії, в 2018-м і 2017-го сезон застуди та грипу починався на 37-му тижні, тобто в середині, а не початку вересня.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.