Що має бути в домашній аптечці на випадок коронавірусу

Що має бути в домашній аптечці на випадок коронавірусу

Зібрати аптечку від всіх хвороб неможливо. А от укомплектувати її мінімально необхідними препаратами цілком реально. Її склад залежатиме від тих хвороб, з якими людина стикається в своєму житті найчастіше. І, на жаль, серед них з’явився коронавірус

Якщо говорити саме про COVID-19, то зрозуміло, що  лікування визначає лікар. Але є препарати, які лікарі найчастіше призначають, щоб вплинути на тривалість захворювання, підтримати імунітет, надати сил організму, захистити «слабкі» місця. Тому саме зараз, на порозі епідсезону, необхідно зробити ревізію аптечки. По-перше, зайвим не буде перевірити строк придатності наявних таблеток та сиропів. По-друге, докупити те, чого не вистачає (протикашльові засоби, засоби для лікування  болі в горлі, вітамінні засоби)

По-третє, розпочинати лікування варто за перших ознак хвороби. Це допоможе уникнути ускладнень, якими «славиться» COVID-19.

Контроль температури тіла і зневоднення

У будь-якій аптечці завжди має бути жарознижувальний препарат. Підступність коронавірусу полягає в тому, що спершу його можна сплутати з грипом або ГРВІ – хвороба розпочинається зі звичних температури, кашлю та нежитю. Тому на цьому етапі знадобиться будь-який жарознижувальний засіб.

Водночас важливо уникати зневоднення організму. Як відомо, вода добре регулює температуру тіла та виводить з організму токсини. Не допустити дегідратації (зневоднення) допоможе рясне тепле пиття та дієтична добавка ВІТАРГІН. Цей засіб захищає клітини від зневоднення, нормалізує їхнє живлення та метаболізм. Доречним буде і для дітей (можна приймати з 3-х років). Крім того, ВІТАРГІН має детоксикуючу та гепатопротекторну дії: захищає печінку від вільних радикалів та токсичних речовин, що у великій кількості утворюються при інфекційних захворюваннях, яким є COVID-19. Отже, прийом дієтичної добавки ВІТАРГІН під час лікування коронавірусу допоможе організму легше перенести хворобу, подолати інтоксикацію та на клітинному рівні вберегти від зневоднення.

Препарат прямої дії на віруси

 Далі йдеться чи не про основний засіб аптечки. Як відомо, перебіг COVID-19 залежить від вірусного навантаження. Простіше кажучи, чим більша кількість вірусів в організмі, тим триваліше і важче хворіє людина. Коронавірус викликається вірусами. Тому потрібно якомога швидше вплинути на них, як на причину хвороби, і не дати їм часу на реплікацію (розмноження). У цьому допомагає прийом противірусних препаратів прямої дії.

Правильна реабілітація, щоб застрахуватися від постковіду

Після одужання організму потрібно допомогти подолати наслідки коронавірусу. Хронічна втома, тривожність, пригнічення, погіршення уваги, пам’яті та безсоння – це невеликий перелік когнітивних порушень, що залишає по собі CОVID-19. Ці симптоми можуть зберігатися протягом тривалого часу: від тижнів до місяців. Тому під час відновлювального періоду нервова система як ніколи потребує підтримки ефективним заспокійливим засобом. У домашній аптечці обов’язково має бути ВІТАСЕД. До його складу входять три основні компоненти – валеріана, кропива собача та глід, які добре знижують процеси збудження центральної нервової системи, нормалізують фази сну. Він не викликає звикання.

Отже, від готовності та комплектації аптечки залежить здоров’я. А кращим за будь-які препарати буде профілактика від COVID-19. Тому не варто забувати про ретельне миття рук, збереження дистанції, зволоження та провітрювання приміщень, у разі потреби – носіння захисної маски.