У Тернополі масово дезінфікують тролейбуси: бояться поширення грипу та ГРВІ

У Тернополі масово дезінфікують тролейбуси: бояться поширення грипу та ГРВІ

За останній місяць в місті збільшилася кількість хворих на грип

У Тернополі тролейбуси вирішили обробляти неохлором, щоб вберегти городян від поширення вірусів грипу та ГРВІ. Таке рішення було прийнято на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді. Також з 15 січня в Тернополі заборонено проводити масові заходи в приміщеннях, повідомляє 4TV

Зазвичай неохлор використовують я для дезінфекції поверхонь в приміщеннях, санітарно-технічного обладнання, посуду, білизни, виробів медичного призначення, предметів догляду за хворими при інфекціях бактеріальної, грибкової і вірусної етіології, в навчальних та дитячих закладах. По впливу на організм людини неохлор відноситься до речовин III класу небезпеки (помірно небезпечні речовини)

Читайте ще: В Україні фіксують широке географічне розповсюдження грипу

Нагадаємо, троє жителів Тернополя померло від вірусної пневмонії. Лікарні міста переповнені хворими із запаленням легенів. Повідомляється, що хворі з пневмонією почали інтенсивно надходити в кінці минулого і після Нового року.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.