В Україні фіксують широке географічне розповсюдження грипу

В Україні фіксують широке географічне розповсюдження грипу

За другий тиждень нового року  зареєстрували  два летальні випадки від грипу. Усього із 40 тижня 2019 року до 2 тижня 2020 року п’ятеро українців померло через грип.

Наразі в країні фіксують широке географічне розповсюдження грипу, інформує Центр громадського здоров’я

З початку сезону зареєстрували 147 пацієнтів із ГПЗ, серед них обстежили 96 осіб та отримали 7 позитивних результатів на грип ( А(Н1)pdm09 — 4 та В — 3). Окрім того, зафіксували 361 пацієнта із ТГРІ, серед них обстежили 217 осіб та отримали 31 позитивний результат на грип (А(Н1)pdm09 — 23,А(Н3) — 8 та В — 3).

Читайте ще: У США через грип осліпла 4-річна дівчинка і помер 11-річний хлопчик

Тож, з початку сезону офіційно зареєстрували 38 випадків грипу, підтверджених методом ПЛР.  Найбільш розповсюдженим в країні є, так званий, свинячий грип А(Н1)pdm09.

Із 31 вересня по 12 січня захворіло 2,2 млн людей (5,8% населення), із них 1,5 млн – діти (68% від усіх захворілих). Госпіталізовано 61 842 людини

Нагадаємо, в  Україні від грипу померла вагітна жінка, дитину вдалося врятувати.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.