У Європі знижується активність грипу 

У Європі знижується активність грипу 

Сезон грипу та ГРВІ в Європі поступово вщухає, в той же час пік пандемії коронавірусу ще попереду

У Європі знижується активність грипу, повідомляє Європейське регіональне бюро ВООЗ.

За тиждень, який завершився 22 березня, в одній країні відзначена висока, в семи – середня інтенсивність епідемічної активності грипу. Широко поширена активність грипу зареєстрована менш ніж в половині держав-членів/територій в різних частинах Регіону. З 37 держав, які представили дані про географічну поширеність за тиждень, 3 повідомили про відсутність активності грипу, 10 – про спорадичні випадки, 2 – про локальну активність, 7 – про регіональну та 15 про широко поширену активность грипу.

Однак, в деяких державах протягом звітного тижня виросла або залишалася висока частота випадків грипоподібних захворювань (ГПЗ) і/або гострих респіраторних інфекцій (ГРІ), що можливо пов’язано з передачею COVID-19 серед населення, повідомляє ВООЗ.

При цьому частка позитивних на віруси грипу зразків, узятих від пацієнтів з ГПЗ або ГРІ в дозорних установах первинної медико-санітарної допомоги, знизилася в порівнянні з попереднім тижнем з 30% до 14%.

За результатами дослідження зразків з дозорних джерел відзначена спільна циркуляція вірусів грипу обох типів – А і В

Читайте ще: Хто частіше хворіє на грип – чоловіки чи жінки?

Тим часом, перше місце за кількістю заражених коронавірусом по Європі займає Італія, де інфекція наздогнала вже 97689, а кількість смертей дісталося до позначки в 10779 чоловік. Найбільшого поширення вірус отримав також в Іспанії (80110), Німеччини (62435) і Франції (40174).

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.