Екофарм

Українська фармкомпанія закликала посередників і аптечні мережі не підвищувати ціни – офіційна заява

Внаслідок підвищеного попиту на препарати «Екофарму» і їх дефіциту в аптечних мережах, у компанію щодня надходить інформація про значне підвищення цін на всю номенклатуру ліків. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті компанії повідомляє MedOboz.

 

У компанії «Екофарм» офіційно заявляють, що відпускні ціни виробника не змінювалися з 1.08.2019 року і залишаються актуальними донині.

 

«Наша цінова політика багато років базується на переконанні, що противірусні ліки мають бути доступними саме через масовий попит. А в період епідемій і пандемій, як сьогодні, – тим більше. Ми не вважаємо для себе можливим і моральним підвищувати ціни в період, коли наші противірусні препарати затребувані великою кількістю людей. Компанія-виробник не може впливати на роздрібний ринок з його власними законами формування ціни. Однак ми закликаємо посередницькі організації та аптечні мережі, які реалізують продукцію НВК «Екофарм», наслідувати позиції компанії в цей складний для країни період. Ми маємо інформацію, що вартість наших препаратів сьогодні завищена і вважаємо таку цінову політику неприйнятною і навіть негуманною», – йдеться у заяві.

 

Також повідомляється, що «Екофарм» від початку 2020 року безкоштовно забезпечив своїми препаратами десятки медичних центрів і за можливості продовжує такі гуманітарні поставки.