У Житомирі від грипу померла жінка

У Житомирі від грипу померла жінка

Грип продовжує набирати обертів: як і передбачалося, ближче до лютого захворюваність зростає

У Житомирі від грипу померла 49-річна жінка, повідомляє ТСН.

У неї був лабораторно підтверджений вірус свинячого грипу. У важкому стані вона пролежала неділю в реанімації. До лікарів жінка звернулася на наступний день захворювання, проте це її не врятувало. У неї виявили пневмонію, але ліки не допомагали. Останні кілька днів вона перебувала в комі.

Читайте ще: Медики б’ють на сполох: в Україні дуже швидко поширюється небезпечний грип

Тим часом в Україні зростає кількість хворих на грип і ГРВІ.

Так в Києві за третій тиждень 2020 року зареєстроване понад 9 тисяч хворих, що на 35,2% більше в порівнянні з минулим тижнем. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

До медичних установ за третій тиждень госпіталізовано 141 осіб, з них 115 – діти.

Захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в Харківській області зросла на 28,1% за останній тиждень. Про це повідомили в Харківському обласному лабораторному центрі.

Захворіло близько 4 тисяч чоловік. Госпіталізовано 137 осіб, з них 94 дитини.

Протягом тижня в Маріуполі 1641 людині був поставлений діагноз ГРВІ, що на 41,9% більше, ніж на попередньому тижні. Дітей у віці 0-4 роки стало хворіти більше на 37%, від 5 до 14 років – на 40,9%, а підлітків 15-17 років – на 83,3%. Серед дорослих приріст захворюваності склав близько 40%, повідомляють в Донецькому обласному лабораторному центрі.

Фахівці попереджають, що найнебезпечніший грип типу А. Саме він викликає серйозні ускладнення.