Лікар слухає малюка

Український противірусний препарат допомагає лікарям та новонародженим дітям, – Асоціація неонатологів

Асоціація неонатологів України інформує про позитивні результати використання противірусних вітчизняних препаратів для профілактики ГРВІ. Їх безкоштовно доставили для лікарів та новонароджених три тижні тому у зв’язку з загостренням епідситуації через грип та ГРВІ, зокрема, поширення коронавірусної інфекції. Про це повідомляє MedOboz.

 

“Завдяки препаратам з діючою речовиною протефлазід колектив відділення неонатології ДУ “ІПАГ ім. академіка Лук’янової НАМН України”: 85 лікарів та 35 новонароджених, протягом трьох тижнів використання не захворіли на ГРВІ”, – йдеться у листі Президента Асоціації неонатологів України Тетяни Знаменської.

Читайте також: Як досліджували український препарат проти коронавірусу, – подробиці від учених

Враховуючи позитивні результати застосування препаратів, неонатологи звернулись до компанії-виробника “Екофарм” за додатковою партією гуманітарної допомоги у вигляді противірусних препаратів з діючою речовиною протефлазід.

Нагадаємо, “НВК Екофарм” заявила про можливість безкоштовно надати препарат з діючою речовиною протефлазід у лікарні країни для профілактики та лікування коронавірусів (у дослідженні в лабораторії Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського, діюча речовина продемонструвала ймовірність ефективного пригнічення реплікації коронавірусів в культурах клітин).

Нагадаємо, що даний препарат за результатами досліджень був рекомендований Академією меднаук у якості можливого профілактичного та лікувального засобу при коронавірусній хворобі. Натомість останніми днями, у соцмережах та деяких ЗМІ щодо препарату та керівництва НАМНУ розгорнули кампанію дискредитації за активної участі колишньої очільниці МОЗ Уляни Супрун.

 

Читайте також: Український препарат блокує коронавірус – опубліковано офіційний звіт