В Італії грип вже досяг свого піку, а в Німеччині лише почалася хвиля захворювання

В Італії вже 240 летальних випадків через грип, Німеччина попрощалася з 32 громадянами

З початку зимового сезону в Італії зареєстрували майже три мільйони випадків грипу, і зростання захворювання триває. Згідно з даними InfluNet, опублікованими 19 січня, з початку сезону лабораторні випробування підтвердили близько 2,8 мільйона випадків по всій країні, передає The local.it

Тільки минулого тижня було зареєстровано близько 500 тисяч випадків захворювання, що свідчить про те, що сезон грипу досягає свого піку в січні, як і передбачалося. Від грипу вже померли 240 громадян Італії. Більшість смертельних випадків – серед літніх пацієнтів, які перенесли ускладнення після зараження вірусом.

Читайте ще: В Україні вже 11 летальних випадків через грип

А в Німеччині лише почалася хвиля грипу, і на сьогоднішній день зареєстровано 32 смерті через вірус, в той час як понад 3,5 тисячі пацієнтів пройшли лікування в лікарнях. Крім того, було зареєстровано 15 спалахів грипу в дитячих садах.

За даними Інституту Роберта Коха (RKI), з початку зимового сезону в Німеччині було зареєстровано понад 13 тисяч випадків захворювання на грип.

Минулого тижня зафіксували близько 4,5 тисяч хворих, що свідчить про те, що сезон грипу наступає, повідомляє The local.de

«Хвиля триватиме ще кілька тижнів», – сказав DPA експерт RKI Сілке Буда.

За даними Інституту Пауля Ерліха, в Німеччині на сьогоднішній день введено більше 21 мільйона доз вакцини.