В порівнянні з минулим роком захворюваність на грип в Англії зросла у 8 разів

Експерти попереджають, що випадки захворювання на грип можуть викликати небезпечний для життя стан

Згідно з останніми даними, опублікованими Public Health England (PHE) – в даний час в Англії кількість випадків захворювання на грип у вісім разів вища, ніж в цей же період минулого року, повідомляє Express

За словами PHE, грип «циркулює» по країні, і статистика показує, що за останній тиждень збільшився рівень госпіталізації населення в зв’язку з ГРВІ та грипом. По мірі поширення грипу PHE активує кампанію «Злови і убий», щоб запобігти поширенню захворювання. Для цього англійців закликають носити маски з тканини.

Д-р Джеймі Лопес Бернал, глава департаменту громадської охорони здоров’я Англії з грипу, сказав: «Необхідно знизити ризик поширення грипу, для цього важливо використовувати маски з тканини, які допоможуть не поширювати мікроби при кашлі або чханні. Крім того, необхідно часто мити руки теплою водою з милом і максимально швидко позбавлятися від використаних масок.”

Читайте ще: У Англії більше 100 людей потрапили в реанімацію через грип

Крім того, експерти в області охорони здоров’я попереджають, що захворювання на грип може викликати небезпечний для життя стан – напад астми у людей з даним захворюванням.

Напади астми вбивають по три людини в Великобританії в день, і кожні 10 секунд у когось трапляється потенційно небезпечний для життя напад. Сезон грипу небезпечний для тисяч людей з астмою, оскільки вірус може викликати серйозні ускладнення у таких людей, в тому числі, пневмонію. Під час епідемії грипу людям з астмою важливо продовжувати приймати ліки відповідно до рекомендацій лікаря і завжди мати при собі допоміжний інгалятор.