В Україні на ГРВІ за тиждень захворіло майже 200 тисяч осіб

В Україні на ГРВІ за тиждень захворіло майже 200 тисяч осіб

Протягом минулого тижня на ГРВІ захворіли 193 418 людей, із них майже 40% — діти віком до 17 років

Інтенсивний показник захворюваності на 5,4% більше епідемічного порога по Україні.

У Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Чернігівській та Черкаській областях інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ перевищив епідемічний поріг до 25%, що відповідає середній інтенсивності епідемічного процесу.

У Кіровоградській та Херсонській областях спостерігається висока інтенсивність захворювання – епідемічний поріг перевищено на 37,2% та 59,5% відповідно. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я

За тиждень проти грипу вакциновано 16 775 людей, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили майже 136 тисяч українців.

З початку сезону захворюваності госпіталізовано 1,5% від захворілих осіб, зокрема 9 744 дитини віком до 17 років.

Наразі в країні переважає циркуляція вірусів грипу типу В.

Читайте ще: Війна на два фронти: поки ми відбиваємо атаку коронавірусу, грип готується завдати удару

Очікується, що пік захворюваності на грип та ГРВІ, до яких належить і коронавірусна інфекція COVID-19, припаде на січень-лютий.

Введення локдауну в країні, яке, ймовірно, планується на січень, має призупинити розповсюдження коронавірусу та грипу, а також небезпечної мікст-інфекції.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.