В Україні від грипу померла вагітна жінка

В Україні від грипу померла вагітна жінка

Сьогодні підтвердилося, що від грипу померла вагітна жінка. Немовля лікарям вдалося врятувати

31-річна жінка захворіла 24 грудня. 31 грудня в зв’язку з відшаруванням плаценти їй зробили кесарів розтин. Жінка померла 3 січня. За результатами лабораторних досліджень підтверджено грип типу А не субтипований. Молода жінка також хворіла на гепатит С, повідомляє Центр громадського здоров’я в Фейсбук

Дитина вижила і сьогодні, 13 січня, її перевели з реанімації до відділення для недоношених дітей.

Фахівці повідомляють, що вагітні обов’язково повинні проходити вакцинацію.

Крім того, існують безпечні і дієві противірусні препарати, які вагітна жінка може приймати для профілактики або лікування грипу при узгодженні з лікуючим лікарем.

Читайте ще: За минулий тиждень в Україні на грип та ГРВІ захворіли понад 100 тисяч осіб

Нагадаємо, з початку сезону від грипу померли троє українців, двоє з них-в перший тиждень нового року.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.