В Україні від грипу померло 48 людей

В Україні від грипу померло 48 людей

За офіційними даними за минулий тиждень від грипу померло ще десятеро українців

Хоча захворюваність на ГРВІ в країні трохи знизилась, і зараз лише на 19,3 % вища епідемічного порогу, показники смертності лишаються стабільно зростаючими. Так, на позаминулому тижні від грипу також померло десять осіб, і показники смертності останніх двох тижнів стали найвищими за увесь сезон грипу та ГРВІ. За весь сезон, З 30 вересня до 23 лютого, померло 48 осіб, 20 із них – за останні два тижні.

Загалом перехворіло 9,3% населення країни, повідомляє Центр громадського здоров’я

За цей період госпіталізовано більше 112 тисяч  осіб, із них 75,5% — діти віком до 17 років, найбільше серед них – малюків до 4 років. Офіційно грип підтвердили у 230 осіб, небезпечний свинячий грип А(Н1)pdm09 підхопили 160 українців.

У Харківській, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та в Києві зберігається неепідемічний рівень активності грипу та ГРВІ. В усіх інших областях України зареєстрована епідемічна активність різної інтенсивності.

Упродовж минулого тижня проти грипу вакциновано 225 людей, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 237 345 осіб.

Читайте ще: Що відомо про вірус грипу і чому ми хворіємо

 

Тим часом, про широке географічне розповсюдження грипу звітували Польща, Угорщина, Румунія, Молдова та Росія.

 

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.