медичний центр нові санжари

Усім не вистачило: в Нові Санжари відправляється друга партія противірусних препаратів

В українських медустановах в самий розпал ГРВІ та грипу не вистачає ліків. Звичайно, така ситуація виникла і в Полтавській області, де був перевищений поріг захворюваності і не вщухали хвилювання щодо прибулих на карантин з Китаю українців. Про це повідомляє Обозреватель.

Щоб поповнити запаси противірусних препаратів, в.о. головного лікаря КНП “Новосанжарський центр первинної медико-санітарної допомоги” Я.Торбина скористалася досвідом колег з Новосанжарської районної лікарні і звернулася до українських фармвиробників за допомогою. Зокрема в компанію “Екофарм”, яка минулого тижня поставила в якості гуманітарної допомоги місцевої лікарні тисячу флаконів противірусного препарату з діючою речовиною протефлазід.

Тоді ж заступник гендиректора “ЕКОФАРМ”, доктор медичних наук Олександр Гриневич підкреслив, що в разі потреби, підприємство готове передати і більше. Цього разу препарат з діючою речовиною протефлазід доставлять в КНП “Новосанжарский центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Очікується, що партія препарату прибуде в п’ятницю, 28 лютого. Це допоможе медикам не тільки приборкати сезонні хвороби, а й нормалізувати досить тривожні настрої місцевого населення.

Варто відзначити, що, за свідченням медиків, на даний момент в Нових Санжарах показники захворюваності почали спадати.