грип в україні

В Україні від грипу померло 54 людини

За минулий тиждень з’явилось повідомлення про шість летальних випадків унаслідок грипу, що підтверджено методом ПЛР

З початку епідемічного сезону від грипу померло 54 людини. Жоден померлий не був щеплений. Про це повідомляє Центр громадського здоров‘я.

За даними 6 дозорних центрів з початку сезону зареєстровано 578 випадків ГПЗ, із них 79 зразків дали позитивний результат на грип, серед яких 50 – А(Н1)pdm09. Окрім того, зафіксували 1 190 випадків ТГРІ, серед яких визначили 179 хворих на грип (124- А (Н1) pdm09).

З 30 вересня 2019 року до 1 березня 2020 року перехворіло 9,8% населення країни. У Харківській, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Чернігівській, Закарпатській областях та Києві зберігається неепідемічний рівень активності грипу та ГРВІ. В усіх інших областях України зареєстрована епідемічна активність різної інтенсивності.

Читайте ще: За тиждень в Європі зафіксували майже 10 тисяч випадків грипу

Тим часом, за даними спільного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров’я та Європейського центру профілактики та контролю захворювань, щодо широкого географічного розповсюдження грипу звітували Білорусь, Польща, Угорщина, Румунія, Молдова та Росія. У Словаччині зафіксували локальне географічне поширення грипу.