В Україні від грипу померло 63 людини

В Україні від грипу померло 63 людини

За минулий тиждень отримано повідомлення про дев’ять летальних випадків унаслідок грипу, що підтверджено методом ПЛР (із початку епідемічного сезону — 63)

У 43 випадках визначено фрагменти РНК вірусів грипу типу А(H1)pdm09, у 19 — А не субтипований та в 1 випадку — вірус грипу типу В.

На минулому тижні офіційно зафіксували 24 випадки грипу, з початку сезону – 290. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я.

З 30 вересня 2019 року до 8 березня 2020 року перехворіло 10,4% населення країни. З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано близько 238 тисяч осіб. У Харківській, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Чернігівській, Закарпатській областях та Києві зберігається  неепідемічний рівень активності грипу та ГРВІ. В усіх інших областях України зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності.

Госпіталізовано 3,7% від загальної кількості захворілих осіб. Найбільше госпіталізованих серед дітей віком 0–4 роки, найменше — серед осіб віком 65 років і старше.

Захворюваність на грип та ГРВІ перевищила епідемічний поріг на 21,2%. В країні фіксують широке географічне розповсюдження грипу.

Читайте ще: Лікування грипу вдома: поширені помилки

Про широке географічне розповсюдження грипу також звітували Польща, Румунія, Молдова та Росія.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.