Термометр та пігулки

В Україні від грипу померло 63 людини

За минулий тиждень отримано повідомлення про дев’ять летальних випадків унаслідок грипу, що підтверджено методом ПЛР (із початку епідемічного сезону — 63)

У 43 випадках визначено фрагменти РНК вірусів грипу типу А(H1)pdm09, у 19 — А не субтипований та в 1 випадку — вірус грипу типу В.

На минулому тижні офіційно зафіксували 24 випадки грипу, з початку сезону – 290. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я.

З 30 вересня 2019 року до 8 березня 2020 року перехворіло 10,4% населення країни. З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано близько 238 тисяч осіб. У Харківській, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Чернігівській, Закарпатській областях та Києві зберігається  неепідемічний рівень активності грипу та ГРВІ. В усіх інших областях України зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності.

Госпіталізовано 3,7% від загальної кількості захворілих осіб. Найбільше госпіталізованих серед дітей віком 0–4 роки, найменше — серед осіб віком 65 років і старше.

Захворюваність на грип та ГРВІ перевищила епідемічний поріг на 21,2%. В країні фіксують широке географічне розповсюдження грипу.

Читайте ще: Лікування грипу вдома: поширені помилки

Про широке географічне розповсюдження грипу також звітували Польща, Румунія, Молдова та Росія.