В Україні вже 11 летальних випадків через грип

В Україні вже 11 летальних випадків через грип

Люди помирають від свинячого грипу

З початку сезону в Україні вже зареєстровано 11 смертей від грипу. Люди почали помирати від вірусу з початку 2020 року. Лише минулого тижня, який завершився 19 січня, зафіксували три летальні випадки. У двох –  визначено фрагменти РНК вірусів грипу типу

А(H1)pdm09 і ще в одному — А не субтипований. Про це повідомляє  Центр громадського здоров’я.

Протягом  тижня на ГРВІ захворіли більше 142 тисяч людей, із них 60,3% — діти віком до 17 років. За результатами лабораторного дослідження методом ПЛР у 13 із 45 зразків матеріалів визначено віруси грипу: 6 — типу А(Н1)pdm09, 2 — типу А(Н3), 3 — типу А не субтипований і 2 — типу B.

З початку сезону офіційно підтвердили 56 випадків грипу, серед них 34 – випадки свинячого грипу А(Н1)pdm09

Читайте ще: 8 тисяч випадків грипу зареєстрували в Європі всього за тиждень

У країні зафіксовано широке географічне розповсюдження грипу. З  початку епідемічного сезону проти грипу вакцинувались 232 тисячі українців.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.