В Україні за тиждень на ГРВІ захворіло 40 тисяч людей

В Україні за тиждень на ГРВІ захворіло 40 тисяч людей

На звітному тижні на ГРВІ в країні захворіло 40 535 людей, 40,9% з яких — діти віком до 17 років

За даними дозорних джерел на минулому тижні  зареєстровано 32 пацієнти з грипоподібним захворюванням  та 84 випадки тяжкої гострої респіраторної інфекції. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я

Із початку епідемічного сезону від ускладнень грипу померла 71 людина, що підтверджено методом ПЛР, жоден померлий не мав щеплення проти грипу. В 46 випадках визначені фрагменти РНК вірусів грипу типу А(H1)pdm09, в 22 – А не субтипований та в 3 випадках – вірус грипу типу В.

З 30 вересня 2019 року до 26 квітня 2020 року перехворіло 12,6 % населення країни, госпіталізовано 156 745 осіб, із них 72,6 % – діти віком до 17 років. Загалом через грип та ГРВІ госпіталізовано 3,5 % від загальної кількості захворілих. Найбільше госпіталізованих серед дітей віком 0 – 4 роки, найменше – серед осіб віком 65 років і старше.

Читайте ще: Обструктивний синдром у дітей: причини, симптоми, профілактика

З початку епідемічного сезону щеплення від грипу  зробили 238 034 особи.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.