ГРИП

В Україні стрімко росте захворюваність на ГРВІ

Рівень захворюванності на грип в Україні 2019

Погіршення погодних умов провокує збільшення випадків захворюваності на вірусні інфекції. Синоптики обіцяють, що погода дедалі погіршуватиметься. У найближчі дні в Україні прогнозують сильні заморозки.
Тим часом, кількість хворих на гострі респіраторні вірусні захворювання в ІваноФранківську за минулий тиждень зросла на 30%. Про це повідомили у Центрі первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги, йдеться у сюжеті “Каналу 402″. Грип поки що не діагностували, а от різноманітні віруси – так.

Сезон грипу та ГРВІ розпочався також на Рівненщині. За минулий тиждень в області занедужало майже 5 тисяч осіб, серед них 69 % – діти, каже завідувач епідвідділу обласного лабораторного центру Віктор Мороз.

130 хворих через ускладнення госпіталізували до медзакладів Рівненщини, з них 99 – діти. Найбільше хворих зареєстрували у Зарічненському районі.
У Житомирській області на грип та ГРВІ захворіли 6093 особи. Про це у коментарі Житомир.info 7 жовтня розповів завідувач відділу організації епідеміологічних досліджень Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» Анатолій Головченко.

«За минулий тиждень в області захворіли 6093 особи, з них дітей – 4651. Госпіталізовано 110 осіб, у тому числі 90 дітей. Інтенсивний показник захворюваності – 574,5», – повідомив Анатолій Головченко.

Він також зазначив, що зокрема, у Житомирі грип та ГРВІ «підкосили» 2533 людей, переважна більшість з них – діти (2008 осіб). 50 житомирян проходять стаціонарне лікування, серед зазначеної кількості 44 дитини.

Щороку в Україні реєструється близько 6 мільйонів інфекційних захворювань, 98% з яких — це захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Минулого епідемічного сезону на ці інфекції захворіло 5,4 мільйонів українців, 65,3% із них – це діти віком до 17 років. Зареєстровано 64 летальних випадки (із них 12 дітей).