Все починалося як банальна застуда: п’ятирічна дівчинка померла через два дні після захворювання на ГРВІ

Все починалося як банальна застуда: п’ятирічна дівчинка померла через два дні після захворювання на ГРВІ

У місті Актобе (Казахстан), дитина померла на другу добу після того, як почали проявлятися симптоми вірусної інфекції.

За словами рідних, дівчинці 15 годин не могли поставити діагноз і перевозили з однієї лікарні в іншу, повідомляє “Діапазон”

“Причиною смерті стала вірусна інфекція, ускладнена ураженням бронхолегеневої системи і мозку”, – повідомили в управлінні охорони здоров’я Актюбінської області. Рідні Інкар написали заяву в прокуратуру, так як хочуть покарати винних, які допустили її смерть.

Як розповіла мама дівчинки Алмагуль Ахметова, 11 жовтня у Інкар піднялася температура, їй стало погано. Все починалося як банальна застуда.

“Це була її перша застуда за рік. Але вранці 12 жовтня Инкар не могла встати, навіть сидіти не могла. Я викликала швидку допомогу. У неї підозрювали пневмонію, – згадує Ахметова. – Нас привезли в обласну дитячу лікарню. Чотири години ми там чекали лікарів. Субота, вихідний. У неї погіршувався стан, віднімалися ліва рука».

За словами рідних, дівчинку возили з лікарні в лікарню, а стан малятка тільки погіршувався.

“Я живою бачила її в останній раз в годину ночі, – каже мати загиблої дівчинки. – Вранці прийшов інший реаніматолог. Він сказав, що Інкар в дуже важкому стані… Приїхав доцент, нам повідомили, що це вірусний менінгіт”.

Дівчинка зовсім трохи не дожила до свого наступного дня народження.

Тим часом, через відмову медиків надати допомогу, в Харкові померла жінка похилого віку. Швидка приїхала вчасно, але в приймальному відділенні харківської міської клінічної лікарні №8 не прийняли пацієнтку. Незабаром після приїзду в іншу лікарню 77-річна жінка померла.

Дочка загиблої розповіла, що її мати давно страждала від кардіологічного захворювання, але пізніше перенесла грип, це дало ускладнення і стало причиною смерті.

Вагітна жінка потрапила в реанімацію через грип типу А

Двоє людей опинилися в реанімації міста Рівне через ускладнення грипу Наявність вірусу грипу типу А у хворих підтвердили лабораторно, повідомляє ...
Читати далі…

8 тисяч випадків грипу зареєстрували в Європі всього за тиждень

Ізраїль і Туреччина повідомляють про високу інтенсивність грипу, 18 країн Європи - про широко поширену його активності Останні новини про ...
Читати далі…

Розробили новий експрес-тест для виявлення грипу А

Російські вчені заявили, що розробили експрес-тест для визначення вірусу грипу А. Він зможе за кілька хвилин визначати наявність і концентрацію ...
Читати далі…

Вірус грипу «живе» 24 години на поверхнях із пластику і 8 годин на сенсорних екранах  

На шкірі людини вірус гине досить швидко - протягом 15 хвилин Згідно з відомостями Центрів по контролю і профілактиці захворювань ...
Читати далі…

ГРИП ©2019 Всі права захищені