Смертність від грипу в Запорізькій області

За п’ять днів в Запорізькій області від грипу померло три людини

У Запорізькій області грип забрав життя двох пенсіонерок і 15-річного підлітка

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я

Так, 5 лютого в Запоріжжі померла 68-річна жінка, яка 26 січня потрапила в лікарню з ускладненнями грипу. У неї прогресувала двостороння пневмонія, легенево-серцева недостатність. В жінки, у якої до того ж був цукровий діабет, визначили грип типу А.

Через два дні, 7 лютого, померла жінка 69 років. Вона захворіла 31 січня, а вже 6 лютого її відправили в реанімацію. При цьому за медичною допомогою вона звернулася на третій день захворювання, а померла на десяту добу. У неї діагностували двосторонню вірусно-бактеріальну пневмонію, з супутніми захворюваннями – ішемічною хворобою серця, гіпертонічною хворобою, цукровим діабетом, церебральним атеросклерозом, станом після перенесеного інсульту. У неї також визначили грип типу А.

А 10 лютого помер 15-річний підліток з смт Якимівка. Дівчинка захворіла 8 лютого, а померла вже на другий день захворювання. Їй встановили діагноз – гостра легенево-серцева недостатність, пневмонія. Супутній стан – нейром’язова дисфункція. Зараз чекають результатів аналізів на грип.

Як повідомлялося раніше, в січні зареєстрували 2 летальних випадки від грипу у жителів Запоріжжя і Запорізького району. Таким чином, на 11 лютого в області зареєстровано 5 летальних випадків, всі хворі не були щеплені від грипу і выдносилися до груп ризику.

Читайте ще: У Харкові зростає захворюваність на грип і ГРВІ

Тим часом в Запорізькій області повністю припинені заняття дітей в 282 школах (53%). Закрилися школи Бердянська (18 шкіл), Мелітополя (23 школи), Запоріжжя (123 школи), Пологівського району (22).

Більшість дошкільних навчальних закладів області працюють в звичайному режимі, але через високий рівень захворюваності дітей на ГРВІ повністю припинено функціонування 16 закладів дошкільної освіти.