Грип та ГРВІ: епідпоріг в Україні перевищено на 34%

Грип та ГРВІ: епідпоріг в Україні перевищено на 34%

Протягом минулого тижня на ГРВІ захворіли 245 710 людей, із них 30,4% — діти віком до 17 років

Інтенсивний показник захворюваності на 33,9% більше епідемічного порога, розрахованого для України (значення інтенсивного показника захворюваності розраховують на основі всіх зареєстрованих випадків ГРВІ — сюди включено підозри на вірусні інфекції респіраторної групи).

Неепідемічний рівень активності зберігається лише у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Херсонській та Чернівецькій областях. В усіх інших областях України зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності, повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ. У Києві епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищений на 18%. На Харківщині за тиждень захворюваність на ГРВІ зросла на 6%.

Читайте ще: ГРВІ та захворювання щитоподібної залози: важливо вчасно розпізнати

За даними 6 дозорних закладів охорони здоров’я за тиждень зареєстровано 141 пацієнта, клінічний стан яких підлягав визначенню випадку грипоподібного захворювання  (з початку сезону – 1 565 )  та 392 пацієнти з тяжкою гострою респіраторною інфекцією (з початку сезону -3 676).

З 28 вересня до 4 квітня 2021 року перехворіло 11,9% населення країни; госпіталізовано 122 849 осіб, із них 26,2% — діти віком до 17 років.

Щеплення від грипу отримали 195 106 мешканців України.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.