Комаровський розповів, як убезпечити дітей від виникнення пневмонії після ГРВІ

Комаровський розповів, як убезпечити дітей від виникнення пневмонії після ГРВІ

Відомий дитячий лікар дає поради перед настанням епідемічного сезону грипу і не радить захоплюватися народними «противірусними амулетами» з часнику та цибулі

Відхаркувальні засоби без призначення лікаря – один з чинників, який може сприяти виникненню пневмонії. Про це відомий педіатр Євген Комаровський розповів на своєму профілі в YouTube.

За словами лікаря, головна причина пневмонії – це слиз, яка виробляється в бронхах, загусає, перекриває бронхи, через що порушується вентиляція повітря і починають активно розмножуватися бактерії.

«Йде запалення верхніх дихальних шляхів, що супроводжується підвищеним утворенням мокротиння. Плюс до всього, ми приймаємо в цей час відхаркувальні засоби, які збільшують кількість слизу в легенях. Головна причина пневмонії – це слиз, який перекриває бронх. Треба не дати загуснути слизу», – сказав Комаровський.

Лікар радять під час ГРВІ тепло одягати дитину, більше поїти, стежити за вологістю повітря, не перегодовувати, не використовувати без призначення лікаря відхаркувальні засоби, тим більше муколітики, не варто також без необхідності приймати антибіотики і антигістамінні препарати, потрібно стежити за температурою тіла хворого. У кімнаті дитини має бути чисто, прохолодно і волого стверджує лікар.

Також недавно Євген Комаровський розповів про відсутність користі і навіть шкоду таких «блокаторів вірусів» як часникове намисто і цибулю. «Я б не мав нічого проти блокаторів вірусів і часникових намист, якби люди робили правильні дії, додаючи часник з блокатором для надійності. Тобто ви прищепили себе і дитину від грипу, багато гуляєте на свіжому повітрі, а не в зашмаркленому натовпі торгового центру, провітрюйте приміщення, підтримуєте оптимальні параметри вологості і температури повітря в приміщенні і на додаток до всього цього повісили на дитячу шию амулет під назвою «блокатор вірусів ». На здоров’я! », – написав Комаровський на своїй станиці в Instagram

На думку лікаря, провітрювання і прогулянки – краще будь-яких «амулетів від вірусу». «Часто-густо маємо ситуацію, коли в приміщенні дитячого садка спекотно, сухо, цибульно-часниковий сморід, провітрювати не можна (вивітриться корисна цибуля!), гуляти не можна (вітер і мряка)», – пише лікар.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.