Олександр Гриневич

Медперсонал українських лікарень забезпечують противірусними препаратами

Сьогодні, у зв’язку зі складною епідситуацією щодо захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип, в КНП “Київська міська клінічна лікарня №4”, а вчора – в КНП “Олександрівська клінічна лікарня м.Києва”, на прохання адміністрацій були надані партії українського противірусного препарату у вигляді гуманітарної допомоги, інформує MedOboz.

Препарати з діючою речовиною “Протефлазід” для профілактики медперсоналу інфекційних відділень лікарень, передав заступник директора компанії “Екофарм”, доктор медичних наук Олександр Гриневич.

– Поки ми можемо надавати посильну і актуальну допомогу тим, хто дійсно її потребує. Особливо важливо захистити в ситуації, яка нині склалася – медичний персонал. Усіх, від санітарки до лікаря. На них покладається найскладніша роль – бути біля пацієнтів і лікувати їх і доглядати за ними. Це ті люди, які не зможуть скористатися благами самоізоляції і завжди схильні до найбільшого ризику зараження і потенційному ризику зараження своїх близьких, – говорить Олександр Гриневич.

У ситуації, яка склалася у світі та країні – деякі приватні компанії і фармкомпанії прагнуть допомагати людям зберегти здоров’я і спокій. Так, окремі представники приватного бізнесу виділяють кошти на закупівлю необхідного обладнання у лікарні, організовують доставку продуктів і ліків громадянам з групи ризиків, ведуть розумну цінову політику в умовах паніки.

Раніше, в рамках благодійної допомоги, кілька партій противірусного препарату від фармкомпанії “Екофарм” були доставлені в Київський перинатальний центр, три лікарні Нових Санжар, в три медустанови Чернівців, а також в посольство України в Ісламській Республіці Іран.

Окремо партія препарату на прохання посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, була поставлена ​​для госпіталів Ірану.

Раніше повідомлялося, що зазначений препарат в процесі досліджень на двох культурах клітин з коронавірусів і за допомогою комп’ютерного моделювання, показав ймовірну здатність гальмувати розвиток коронавіруса.

 

Читайте також: Як досліджували українский препарат проти коронавірусу, – подробиці від учених