Нідерландська поліція затримала пару, яка втекла з карантину

Нідерландська поліція затримала пару, яка втекла з карантину

Нідерландська поліція повідомила про успішне затримання пари, яка втекла з готелю, в якому вони мали перебувати на карантині через COVID-19. Втікачів зловили в літаку амстердамського аеропорту Схіпхол, звідки вони планували вилетіти до Іспанії

Як повідомляє bbc, чоловік є мешканцем Іспанії, а жінка – громадянкою Португалії. Після затримання поліція передала їх назад службі охорони здоров’я країни. Пара виявилася серед тих пасажирів, які прибули до Амстердаму двома рейсами з Південної Африки минулого тижня. Усіх, хто тоді прилетів, було вирішено відправити на карантин, бо у 13 пасажирів виявили позитивний результат на коронавірус.

На цей час невідомо, чи є втікачі саме тими пасажирами, у яких був позитивний результат тесту на COVID-19. Однак пара вирішила не відсиджуватися на самоізоляції у карантинному готелі, розташованому у північно-західному регіоні Кеннемерланда разом з іншими мандрівниками з Південної Африки. Як їм вдалося втекти – поки що з’ясовується. Їх можуть притягнути до відповідальності за порушення голландських правил карантину.

Читайте також: Які у нас є можливості для боротьби з вірусами ГРВІ?

На тлі рекордної захворюваності на COVID-19 та побоювань щодо нового варіанту коронавірусу, в Нідерландах терміново розширили правила ізоляції. Наприклад, ще більше скоротилася кількість годин роботи барів, ресторанів та магазинів, а також з’явилися обмеження на допустиму кількість гостей, дозволених для відвідин у помешканні.

По можливості людям дозволено працювати з дому, але дитячі садки, школи та університети по всій країні залишаються відкритими. З початку пандемії в Нідерландах зареєстровано майже 20 тисяч смертей через коронавірус.