Останні звіти: в Україні переважає грип типу А

Останні звіти: в Україні переважає грип типу А

З 31 вересня до 17 листопада, перехворіло 2,7% населення країни

Три віруси  А(Н3) зареєстровані  у Харківській області, і  ще в одному випадку вірус типу A не субтипований. Про це звітує Центр громадського здоров’я .

Всього з 11 по 17 листопада  на ГРВІ захворіло більше 150 тисяч українців, серед них 67,3% — діти віком до 17 років.

Окрім того, зареєстровано 4 випадки грипоподібного захворювання ( ГПЗ) та 41 випадок тяжкої гострої респіраторної інфекції (ТГРІ).

Усього ж, з 31 вересня до 17 листопада, перехворіло 2,7% населення країни, майже 27,5 тисяч осіб госпіталізували через ГРВІ. Окрім того, з початку сезону зафіксували  48 випадків ГПЗ та 164 ТГРІ. Всього визначено 6 вірусів грипу типу А(Н3) , 1 – грипу В та 5 вірусів респіраторної групи інфекцій.

Грип  типу А фіксували у Харківській та Львівській областях, типу В – у Києві. На ГРВІ найбільше хворіють у Київській, Запорізькій, Рівненській, Житомирській, Вінницькій та Хмельницькій областях.

З початку епідемічного сезону від грипу  зробили щеплення більше 150 тисяч українців.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.